Неділя, 23.02.2020, 23:36
Головна | RSS
Викривач корупції
Зупинимо корупцію разом (соціальна реклама)Новини Юридичного порталу
Меню сайту

Статистика

Ні корупції (соціальна реклама)!

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

Інформація про стан розгляду поданої органу державної реєстрації прав, нотаріусу заяви (запиту)

Пошук відомостей в ЄДР

Головна » Архів матеріалів

Стаття 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закон). Структура Державного реєстру прав:

1. Державний реєстр прав складається з розділів, які відкриваються на кожний об'єкт нерухомого майна під час проведення державної реєстрації права власності на нього.

... Читати далі »

Просмотров: 289 | Дата: 20.12.2013

18 грудня 2013 року начальником реєстраційної служби районного управління юстиції було проведено семінарське заняття для працівників служби на тему "Запобігання і протидія корупції в державних органах", на якому державних службовців реєстраційної служби районного управління юстиції, відділу ДРАЦС реєстраційної служби районного управління юстиції та сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби районного управління юстиції було ознайомлено з Методичними рекомендаціями Міністерства юстиції України "Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування". Також на семінарському занятті було розглянуто наступні питання: Акти законодавства, що утворюють основу антикорупційного законодавства України; Превентивні ... Читати далі »

Просмотров: 193 | Дата: 20.12.2013

Переважна більшість з нас, якщо не сказати, що практично всі, хоча б кілька разів у своєму житті відвідували цю скромну установу. Відділи державної реєстрації актів цивільного стану, відомі нам як РАЦСи, а згодом як органи реєстрації актів цивільного стану, входять до складу органів виконавчої влади. Вони з’явилися на зорі становлення нової пост революційної держави Рад на підставі декрету Ради Народних Комісарів від 18-го грудня 1917-го року "Про цивільний шлюб, про дітей і про ведення книг актів громадянського стану". Цим декретом встановлювалася нова централізована система обліку і ведення записів цивільного стану, яка йшла на зміну дореволюційної, де цими справами в основному завідували духовні і деякі адміністративні установи. Пізніше, 16-го вересня 1918-го ро ... Читати далі »

Просмотров: 356 | Дата: 20.12.2013

Стаття 6 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закон). Система органів державної реєстрації прав:

1. Систему органів державної реєстрації прав становлять:

Міністерство юстиції України;

... Читати далі »

Просмотров: 296 | Дата: 20.12.2013

Відповідно до статті 15 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 року №868 "Про затвердження Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно" затверджено Порядок державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень; Порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Також визнано такою, що втратила чинність постанову Кабінету Міністрів України від 22 червня ... Читати далі »

Просмотров: 212 | Дата: 20.12.2013

Міжнародний день боротьби з корупцією відзначається щорічно з ініціативи Організації Об'єднаних Націй (далі - ООН) 9 грудня. Цього дня в 2003 році в мексиканському місті Меріда на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції, прийнята Генеральною асамблеєю ООН 1 листопада 2003 року.

Документ зобов’язує держави, які підписали його, оголосити карним злочином хабарі, розкрадання бюджетних коштів і відмивання корупційних доходів. Відповідно до одного з положень конвенції, необхідно повертати кошт ... Читати далі »

Просмотров: 238 | Дата: 20.12.2013

Стаття 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закон). Об’єкти нерухомого майна, стосовно яких проводиться державна реєстрація прав:

1. У Державному реєстрі прав реєструються речові права та їх обтяження на земельні ділянки, а також на об’єкти нерухомого майна, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких неможливе без їх знецінення та зміни призначення, а саме: підприємства як єдині майнові комплекси, житлові будинки, будівлі, споруди (їх окремі частини), квартири, житлові та нежитлов ... Читати далі »

Просмотров: 390 | Дата: 20.12.2013

3 грудня 2013 року реєстраційною службою районного управління юстиції взято до відома інформацію про зміни у складі керівних органів Виводівської сільської організації Партії Регіонів Томаківського району Дніпропетровської області, Вищетарасівської сільської організації Партії Регіонів Томаківського району Дніпропетровської області, Добронадіївської сільської організації Партії Регіонів Томаківського району Дніпропетровської області та Преображенської сільської організації Партії Регіонів Томаківського району Дніпропетровської області. Так, головою Виводівської сільської організації Партії Регіонів Томаківського району Дніпропетровської області є Куліш Наталя Вікторівна, головою Вищетарасівської сільської організації Партії Регіонів Томаківського району Дніпропетровської області є Шуляк Раїса Петровна, головою Добронадіївської сільської організації Партії Регіонів Томаківського району Дніпропетровської обла ... Читати далі »

Просмотров: 231 | Дата: 20.12.2013

На виконання вимог Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», з метою офіційного визнання і підтвердження державою фактів виникнення, переходу або припинення прав на нерухоме майно, обтяження таких прав, за листопад 2013 року, Реєстраційною службою Томаківського районного управління юстиції зареєстровано 471 заяву, з яких 175 про державну реєстрацію права власності, 266 про державну реєстрацію інших речових прав, 4 про державну реєстрацію обтяження, 7 про внесення змін, 17 запитів на отримання інформації та 2 про відкликання заяви. За цей же період було задоволено 427 заяв, 4 відмовлено у державній реєстрації, по 11 зупинено розгляд та по 9 знято зупинення розгляду, відкликано 2 заяви, 59 перебуває на розгляді (станом на 02.12.201 ... Читати далі »

Просмотров: 210 | Дата: 20.12.2013

Стаття 4 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (долі - Закон). Права та обтяження, що підлягають державній реєстрації:

1. Обов'язковій державній реєстрації підлягають речові права та обтяження на нерухоме майно, розміщене на території України, що належить фізичним та юридичним особам, державі в особі органів, уповноважених управляти державним майном, іноземцям та особам без громадянства, іноземним юридичним особам, міжнародним організаціям, іноземним державам, а також територіальни ... Читати далі »

Просмотров: 252 | Дата: 20.12.2013

« 1 2 ... 48 49 50
Історія Томаківського району

Пошук

Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Корисні посилання
  • Юридичний портал
  • Міністерство юстиції України

  • Переліки громадських формувань
  • Перелік політичних партій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік політичних партій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік громадських організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік благодійних організацій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік профспілкових організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Єдиний реєстр громадських формувань

  • Викривач корупції © 2015 - 2020 Безкоштовний хостинг uCoz