Четвер, 26.04.2018, 14:19
Головна | RSS
Викривач корупції
Зупинимо корупцію разом (соціальна реклама)Новини Юридичного порталу
Меню сайту

Статистика

Ні корупції (соціальна реклама)!

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

Інформація про стан розгляду поданої органу державної реєстрації прав, нотаріусу заяви (запиту)

Пошук відомостей в ЄДР

Головна » 2015 » Червень » 19 » З 22 червня 2015 року права на нерухоме майно буде можливо зареєструвати у скорочені строки
09:45
З 22 червня 2015 року права на нерухоме майно буде можливо зареєструвати у скорочені строки

Права на нерухоме майно з 22 червня 2015 року буде можливо зареєструвати у скорочені строки. Кабінет Міністрів України прийняв 8 квітня 2015 року постанову №190 "Про надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки".

Відповідно до частини тринадцятої статті 15 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", установлено скорочені строки надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і розмір плати за їх надання.

Так, у скорочені строки передбачено державну реєстрацію права власності, якщо вона проводиться з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно, та державну реєстрацію права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс -  за п’ять робочих днів; державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно - за три робочі дні; надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі – упродовж однієї години з моменту реєстрації заяви. Плата стягується подвійному розмірі адміністративного збору чи плати за надання відповідної інформації, а за державну реєстрацію обтяжень упродовж двох годин з моменту реєстрації заяви - у розмірі адмінзбору за державну реєстрацію обтяження.

Плата за терміновість вноситься додатково до адміністративного збору, плати за отримання витягу з Державного реєстру прав, який видається за результатами державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, плати за отримання інформації з Державного реєстру прав, справляння яких передбачено законодавством.

Наприклад, з 22 червня 2015 року державна реєстрація права оренди земельної ділянки може бути проведена у скорочені строки - за три робочі дні, при цьому плата стягується подвійному розмірі адміністративного збору - тобто, за терміновість, до 73,08 грн. необхідно доплатити ще 146,16 грн.

Зазначені послуги здійснюються державним реєстратором у скорочені строки виключно за заявою, форма та вимоги до заповнення якої встановлюються Міністерством юстиції України.

У разі відмови в державній реєстрації у випадках, передбачених законодавством, плата за надання таких послуг у скорочені строки не повертається. Також не повертаються кошти і якщо відсутня інформація про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження у Державному реєстрі прав і реєстрах, до яких до 2013 року вносилася відповідна інформація (Реєстрі прав власності на нерухоме майно, Єдиному реєстрі заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, Державному реєстрі іпотек, Державному реєстрі обтяжень рухомого майна). Коли ж ненадання послуг у скорочені строки сталося з вини держреєстратора плата за терміновість повертається заявникові.

Постанова Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 №190 "Про надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки" опублікована в Урядовий кур'єрі 22.04.2015 №73 та набирає чинності 22 червня 2015 року.


Рекомендувати:
Переглядів: 191 |  Теги:
Історія Томаківського району

Пошук

Календар
«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Корисні посилання
  • Юридичний портал
  • Міністерство юстиції України

  • Переліки громадських формувань
  • Перелік політичних партій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік політичних партій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік громадських організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік благодійних організацій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік профспілкових організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Єдиний реєстр громадських формувань

  • Викривач корупції © 2015 - 2018 Безкоштовний хостинг uCoz