Вівторок, 19.03.2024, 10:40
Головна | RSS
Викривач корупції
Зупинимо корупцію разом (соціальна реклама)Новини Юридичного порталу
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [5]

Статистика

Ні корупції (соціальна реклама)!

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

Інформація про стан розгляду поданої органу державної реєстрації прав, нотаріусу заяви (запиту)

Пошук відомостей в ЄДР

Головна » Статті » Мої статті

Ні корупції (соціальна реклама)

Корупція на сьогоднішній день є однією з найбільших проблем, яка гальмує розвиток нашої держави. Це явище охопило всі сфери нашого життя: економіка, освіта, медицина, державні закупівлі...

Кожна людина має замислитись над тим, чи давати/брати хабар чи ні. Якщо ми говоримо про державну службу і виправдовуємо це низькими заробітними платами, то слід зазначити, що кожен з нас добровільно обрав такий шлях, а тому має дотримуватись встановлених правил та норм поведінки.

Корупція стала частиною нашого життя. За хабарі можна відкрити усі двері та вирішити усі проблеми. Експерти порахували: щорічна сума поборів досягає розміру державного бюджету країни, тобто понад 280 млрд. грн.

"Давайте відмовимося платити сантехніку чи лікарю, викладачу чи чиновнику. Побачите - ніщо так не піднімає настрій, як розгублене обличчя корупціонера, якому відмовили. А яке ж свято без подарунка? Зеконом на хабарах - купи собі подарунок!», - радить президент Творчого об'єднання "ТОРО" (контактної групи в Україні Transparency International) Олексій Хмара.

Це відео було створене Агенцією "Журналістика даних" на основі загальнонаціонального дослідження "Стан корупції в Україні. Порівняльний аналіз загальнонаціональних досліджень 2007-2009 , 2011 рр.", яке проводилось у березні-травні 2011 року Європейською дослідницькою асоціацією (ERA) у співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) в рамках проекту "Об'єднуємося заради реформ (UNITER)", що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Результати дослідження доступні за цим посиланням: uniter.org.ua/data/block/corruption_in_ukraine_2007-2009_2011_ukr.pdf.

Соціальна реклама на телебаченні України.

Методичні рекомендації Міністерства юстиції України від 09.10.2013 "Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування".

У кожному органі державної влади функціонують телефонні лінії для повідомлень про випадки корупції в її підрозділах, на яку громадяни телефоном або електронною поштою можуть повідомляти про випадки корупційних проявів з боку працівників цих установ, зокрема, нечистих на руку державних службовців. До протидії корупції залучають і відповідні Громадські Ради при державних установах.

За номером 0-800-501-482 громадяни можуть звернутися до Служби безпеки України в разі наявності інформації щодо корупційних дій з боку державних службовців.

Урядова телефонна «гаряча лінія» 1545;

Контакт центр голови Дніпропетровської облдержадміністрації 0-800-505-600;

Щодо фактів корупції в органах прокуратури, у прокуратурі нашої області працює «телефон довіри» – (056) 745-45-34 (електронна пошта korrupcia.dn@gp.gov.ua);

CALL-ЦЕНТР МВС: (044) 254-91-02; 0-800-50-02-02.

Також повідомити особисто керівника державної установи про факти корупції серед його підлеглих, можна і особисто звернувшись до нього на особистий прийом. 

 

Особисто взяти участь у боротьбі та протидії корупції, кожен громадянин може зробивши такі активні дії, як: ознайомитися з антикорупційним законодавством, яке дає багато інструментів для боротьби з "хабарниками"; активно повідомляти про факти "хабарництва"; запитувати всю необхідну інформацію про фінансування різноманітних проектів з бюджетів та реалізацію державних коштів; відстежувати спосіб життя чиновників відповідно до їх декларацій (вони вже у відкритому доступі); повідомляти про будь-яку невідповідність зарплаті чиновника та стилю його життя; і, звичайно, самим потрібно перестати давати і брати хабарі.

Ось такі, нескладні інструменти наявні сьогодні для громадян, і якщо ними озброїтися то обов’язково переможемо нашого спільного внутрішнього ворога та побудуємо нову доброчесну Україну!

Категорія: Мої статті (05.01.2014) 
Переглядів: 2493
Історія Томаківського району

Пошук

Корисні посилання
  • Юридичний портал
  • Міністерство юстиції України

  • Переліки громадських формувань
  • Перелік політичних партій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік політичних партій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік громадських організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік благодійних організацій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік профспілкових організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Єдиний реєстр громадських формувань

  • Викривач корупції © 2015 - 2024 Безкоштовний хостинг uCoz