П`ятниця, 19.01.2018, 20:35
Головна | RSS
Викривач корупції
Зупинимо корупцію разом (соціальна реклама)Новини Юридичного порталу
Меню сайту

Статистика

Ні корупції (соціальна реклама)!

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

Інформація про стан розгляду поданої органу державної реєстрації прав, нотаріусу заяви (запиту)

Пошук відомостей в ЄДР

Головна » 2015 » Червень » 26 » РОЗПОЧАЛА РОБОТУ КОМІСІЯ, ЯКА РОЗГЛЯДАТИМЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ПОРУШЕНЬ ЗАКОНУ ПРО ДЕКОМУНІЗАЦІЮ
08:14
РОЗПОЧАЛА РОБОТУ КОМІСІЯ, ЯКА РОЗГЛЯДАТИМЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ПОРУШЕНЬ ЗАКОНУ ПРО ДЕКОМУНІЗАЦІЮ

23.06.2015 в Міністерстві юстиції пройшло перше засідання Комісії з питань дотримання Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Як зазначила головуюча на засіданні перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова, комісія перевірятиме на відповідність Закону про декомунізацію політичні партії, засоби масової інформації, товарні знаки та інші символи.

«На першому засідання комісії буде розглянуто питання невідповідності вимогам законодавства трьох політичних партій: Комуністичної партії України, Комуністичної партії України (оновленої) та Комуністичної партії робітників і селян», - повідомила перший заступник Міністра юстиції.

За її словами, ініціатором розгляду виступив Прем’єр-Міністр Арсеній Яценюк. Глава Уряду надіслав до Міністерства юстиції лист, в якому вказав, що з моменту набрання чинності Закону про декомунізацію пройшов місяць. Саме цей термін відводився політичним партіям на приведення своїх назв, статутів та символіки у відповідність до чинного законодавства.

Вона також повідомила, що на засіданні 23.06.2015 будуть розглянуті усі документи, які стосуються діяльності вищезгаданих партій, а сам висновок буде затверджено комісією на одному з наступних засідань. Після цього висновок буде передано Міністру юстиції, який на його підставі підпише наказ щодо відповідності чи невідповідності політичної сили чинному законодавству.

«Комісія має мандат готувати правові висновки стосовно відповідності або невідповідності назви, уставу чи символіки політичних партій, ЗМІ, товарів та знаків вимогам даного закону. Даний закон містить пряму норму, відповідно до якої рішення органу реєстрації політичних партій про невідповідність політичної партії законодавству, призводить до того, що така партія не може бути суб’єктом виборчого процесу», - зауважила Наталія Севостьянова.

Водночас вона звернула увагу на те, що ініціаторами подібних звернень можуть бути будь-які юридичні та фізичні особи, правоохоронні та інші органи.

 «Якщо у вас є інформація про невідповідність окремих символів політичних партій закону або факти пропаганди комуністичних та націонал-соціалістичних (тоталітарних) режимів, ви можете звернутися до нас, надати відповідні факти та докази, і ми в комісії розглянемо ваше звернення», - зазначила перший заступник Міністра юстиції.

Вона також нагадала: відповідно до закону політичні партії мали привести до ладу свою символіку та документи до 21 червня – у місячний термін з набуття чинності Закону про декомунізацію, засоби масової інформації мають на це 3 місяці з початку дії закону, а для товарів, послуг, символів на торгових марках цей період становить півроку.

http://minjust.gov.ua/ua/news/47350


Рекомендувати:
Переглядів: 100 |  Теги:
Історія Томаківського району

Пошук

Календар
«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Корисні посилання
  • Юридичний портал
  • Міністерство юстиції України

  • Переліки громадських формувань
  • Перелік політичних партій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік політичних партій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік громадських організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік благодійних організацій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік профспілкових організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Єдиний реєстр громадських формувань

  • Викривач корупції © 2015 - 2018 Безкоштовний хостинг uCoz