Четвер, 26.04.2018, 14:28
Головна | RSS
Викривач корупції
Зупинимо корупцію разом (соціальна реклама)Новини Юридичного порталу
Меню сайту

Статистика

Ні корупції (соціальна реклама)!

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

Інформація про стан розгляду поданої органу державної реєстрації прав, нотаріусу заяви (запиту)

Пошук відомостей в ЄДР

Головна » 2014 » Квітень » 22 » Взаємодія органів державної реєстрації прав та державних виконавців у сфері державної реєстрації прав
09:24
Взаємодія органів державної реєстрації прав та державних виконавців у сфері державної реєстрації прав

Відповідно до статті 28-2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі – Закон) державний виконавець під час примусового виконання рішень відповідно до закону користується інформацією з Державного реєстру речових  прав  на  нерухоме  майно  (далі  - Державний  реєстр прав) про  зареєстровані  речові  права  на нерухоме майно, об’єкт незавершеного будівництва та обтяження таких прав.

Державний  виконавець  під  час  примусового виконання рішень відповідно  до  закону  здійснює  пошук  у Державному реєстрі прав відомостей  про  зареєстровані  речові  права  на  нерухоме майно, об’єкт незавершеного будівництва та обтяження таких прав і за його результатом формує інформаційну довідку з Державного реєстру прав, яка залишається у виконавчому провадженні державного виконавця.

Державний виконавець під час примусового виконання рішень відповідно до  закону  подає до органу державної реєстрації прав заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень у паперовій або електронній формі.

Порядок доступу державних виконавців до Державного реєстру прав установлено наказом Міністерства юстиції України від 26.12.2012  №1964/5 «Про затвердження Порядку доступу державних виконавців до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 січня 2013 року за №2/22534.

Відповідно до статті 16 Закону, державний виконавець може подати до органу державної реєстрації прав Заяву про державну реєстрацію обтяжень речових прав на нерухоме майно  в електронній  формі.

Під час подання заяви в електронній формі на таку заяву накладається електронний цифровий підпис державного виконавця.

Державний виконавець разом із заявою в електронній формі подає органові державної реєстрації прав наявні оригінали електронних документів або електронні копії оригіналів документів, що виготовлені шляхом сканування таких документів у паперовій формі.

Рішення за результатами розгляду заяви в електронній формі, а також інші документи, що видані, оформлені державним реєстратором під час її розгляду, державний реєстратор у день прийняття рішення надає державному виконавцеві в електронній формі відповідно до законодавства у сфері електронних документів та електронного документообігу, а також електронного цифрового підпису.
 

Начальник реєстраційної служби Томаківського районного управління юстиції В. Павленко


 


Рекомендувати:
Переглядів: 123 |  Теги:
Історія Томаківського району

Пошук

Календар
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Корисні посилання
  • Юридичний портал
  • Міністерство юстиції України

  • Переліки громадських формувань
  • Перелік політичних партій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік політичних партій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік громадських організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік благодійних організацій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік профспілкових організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Єдиний реєстр громадських формувань

  • Викривач корупції © 2015 - 2018 Безкоштовний хостинг uCoz