Середа, 25.04.2018, 19:02
Головна | RSS
Викривач корупції
Зупинимо корупцію разом (соціальна реклама)Новини Юридичного порталу
Меню сайту

Статистика

Ні корупції (соціальна реклама)!

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

Інформація про стан розгляду поданої органу державної реєстрації прав, нотаріусу заяви (запиту)

Пошук відомостей в ЄДР

Головна » 2015 » Серпень » 26 » Рубрика: запитуєте - відповідаємо
14:37
Рубрика: запитуєте - відповідаємо

До відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Томаківського районного управління юстиції звернулася громадянка Р. з питання державної реєстрації народження дитини, що народилася до спливу 10 місяців від дня розірвання шлюбу з колишнім чоловіком Р. рішенням Томаківського районного суду Дніпропетровської області. Одночасно гр. Р. бажає записати батьком дитини громадянина П., з яким вона спільно проживає, але не перебуває у шлюбі, і який фактично є батьком дитини. Роз'ясніть порядок державної реєстрації народження у такому випадку.

Відповідь надає провідний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Томаківського районного управління юстиції у Дніпропетровській області Катериніч Юлія Миколаївна.

Якщо дитина народилася до спливу десяти місяців від дня розірвання шлюбу, державна реєстрація народження дитини проводиться у такому самому порядку, як і державна реєстрація народження дитини, батьки якої перебувають між собою у шлюбі, за винятком випадків, передбачених Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні.

Якщо мати дитини під час державної реєстрації народження заявляє, що її колишній чоловік не є батьком дитини, і у зв'язку з цим просить не вказувати його батьком в актовому записі про народження дитини, її прохання може бути задоволене лише за наявності спільної заяви чоловіка та дружини (колишнього подружжя) про невизнання чоловіка (колишнього чоловіка) батьком дитини, а також заяви матері та батька дитини про визнання батьківства.

Якщо колишній чоловік матері дитини не може особисто з'явитись до органу державної реєстрації актів цивільного стану для подання такої заяви, то його заява, справжність підпису на якій має бути нотаріально засвідченою і яка підтверджує, що він не є батьком дитини, може бути подана через представника. Повноваження представника мають ґрунтуватися на нотаріально посвідченій довіреності.

Про подану заяву колишнього подружжя робиться відповідний запис у графі "Для відміток" актового запису про народження, який скріплюється підписами обох з подружжя, або зазначається про подану заяву, справжність підпису на якій нотаріально засвідчено.

У графі "Для відміток" актового запису про народження зазначаються дані про пред'явлені документи, за якими визначено момент припинення шлюбу, у даному випадку - рішення суду про розірвання шлюбу.


Рекомендувати:
Переглядів: 114 |  Теги:
Історія Томаківського району

Пошук

Календар
«  Серпень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Корисні посилання
  • Юридичний портал
  • Міністерство юстиції України

  • Переліки громадських формувань
  • Перелік політичних партій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік політичних партій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік громадських організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік благодійних організацій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік профспілкових організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Єдиний реєстр громадських формувань

  • Викривач корупції © 2015 - 2018 Безкоштовний хостинг uCoz