Четвер, 18.01.2018, 11:09
Головна | RSS
Викривач корупції
Зупинимо корупцію разом (соціальна реклама)Новини Юридичного порталу
Меню сайту

Статистика

Ні корупції (соціальна реклама)!

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

Інформація про стан розгляду поданої органу державної реєстрації прав, нотаріусу заяви (запиту)

Пошук відомостей в ЄДР

Головна » 2015 » Березень » 25 » Про результати роботи реєстраційної служби районного управління юстиції з питань легалізації громадських формувань за І квартал 2015 року
16:56
Про результати роботи реєстраційної служби районного управління юстиції з питань легалізації громадських формувань за І квартал 2015 року

Протягом звітного періоду Службою було прийнято 1 заяву та статутні документи, що надійшли на реєстрацію статуту територіальної громади, 1 заяву та статутні документи, що надійшли на реєстрацію громадської організації, 1 заяву та статутні документи щодо взяття до відома рішення про припинення первинної профспілкової організації і розпочато процедуру ліквідації шляхом саморозпуску та 1 заяву та статутні документи на взяття до відома інформації про зміни у складі керівних органів громадських формувань.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року, в І кварталі 2014 року до Служби заяв та статутних документів на реєстрацію (легалізацію), реєстрацію (погодження) змін до статутних документів, взяття до відома інформації про зміни у складі керівних органів, припинення діяльності, видачу дублікатів документів до Служби не надходило.

Протягом І кварталу 2015 року було прийнято рішення про відмову у  реєстрації громадської організації. Підставою  для відмови було використання власної назви «Потенціал», яка тотожна іншим власним назвам інших зареєстрованих громадських об'єднань повідомлення яких прийнято в установленому Законом порядку, що не узгоджується з вимогами частини 4 статті 10 Закону України «Про громадські об’єднання».

Протягом І кварталу 2014 року відмов у легалізації (реєстрації) об’єднань громадян, громадських спілок, інших громадських формувань (у тому числі повторних) не було.

З метою уникнення відмов у реєстрації (легалізації) громадських об’єднань, інших громадських формувань, на інформаційному стенді Томаківського районного управління юстиції (далі – Управління), який розміщено у приміщенні Управління, розміщено нормативно-правові акти з питань легалізації та перелік документів, які необхідно подати для реєстрації (легалізації) громадських організацій та структурних утворень політичних партій. На веб-сайті районного управління юстиції (http://tomakovka-just.at.ua) та Служби (http://rs-tomakivka.at.ua) у підрозділі «Легалізація громадських формувань» розділу «Реєстраційна служба РУЮ» розміщена нормативна база з питань легалізації об’єднань громадян, методичні рекомендації та оголошення Служби.

Протягом звітного періоду, начальником та головним спеціалістом Служби розміщено 1 виступ в газеті «Наш край» на тему «Який вид реєстрації громадського об’єднання обрати» (06.02.2015 у №6 (7936) та 12 виступів на веб-сайтах Управління та Служби, що стосуються легалізації об’єднань громадян, інформування про зареєстровані громадські формування.

За І квартал 2014 року Службою було опубліковано 1 виступ в районній газеті «Наш край» та 10 виступів на веб-сайті Управління.

Справ у судах, по яких би відповідачем виступала Служба, в І кварталі 2015 року та в І кварталі 2014 року не було.

Скарг на дії чи бездіяльність Служби з питань легалізації об’єднань громадян, в тому числі обґрунтованих, протягом І кварталу 2015 року не надходило (аналогічний показник і за І квартал 2014 року).

Анулювань записів про реєстрацію об’єднань громадян в звітному періоді та протягом І кварталу 2014 року не було.

Стан наповнення Єдиного реєстру громадських формувань.

Протягом І кварталу 2015 року, до Єдиного реєстру громадських формувань було внесено такі відомості: 14 січня 2015 року взяття до відома інформації про зміни керівних органів Вищетарасівської сільської громадської організації «Мрія» Томаківського району Дніпропетровської області; 30 січня 2015 року про відмову в державній реєстрації Громадської організації «Зеленогайська сільська громадська організація «Потенціал» Томаківського району Дніпропетровської області»; 18 лютого 2015 року про реєстрацію статуту Мирівської територіальної громади Томаківського району Дніпропетровської області; 20 лютого 2015 року про реєстрацію Громадської організації «Потенціал Зеленогайської сільської громади Томаківського району Дніпропетровської області».


Рекомендувати:
Переглядів: 143 |  Теги:
Історія Томаківського району

Пошук

Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Корисні посилання
  • Юридичний портал
  • Міністерство юстиції України

  • Переліки громадських формувань
  • Перелік політичних партій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік політичних партій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік громадських організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік благодійних організацій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік профспілкових організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Єдиний реєстр громадських формувань

  • Викривач корупції © 2015 - 2018 Безкоштовний хостинг uCoz