Четвер, 26.04.2018, 14:30
Головна | RSS
Викривач корупції
Зупинимо корупцію разом (соціальна реклама)Новини Юридичного порталу
Меню сайту

Статистика

Ні корупції (соціальна реклама)!

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

Інформація про стан розгляду поданої органу державної реєстрації прав, нотаріусу заяви (запиту)

Пошук відомостей в ЄДР

Головна » 2014 » Червень » 21 » Керівництвом реєстраційної служби взято участь у робочій нараді з Головою Укрдержреєстру
22:24
Керівництвом реєстраційної служби взято участь у робочій нараді з Головою Укрдержреєстру

18 червня 2014 року голова Укрдержреєстру Ганна Онищенко з робочим візитом відвідала Дніпропетровську область.

Протягом першого місяця з моменту призначення мене на посаду я намагаюсь знайомитись з роботою реєстраційних служб як великих міст України, так і маленьких районів, для того, щоб чітко зрозуміти для себе, які проблеми існують на місцях і які механізми їх вирішення необхідно запровадити. Але, я з радістю можу констатувати той факт, що окрім проблем, в багатьох областях впроваджені різні новаторські ідеї, які ми можемо використати для своїх напрацювань в Києві, а також поширити позитивний досвід на іншу частину України. Тому такі поїздки для мене, як для керівника Служби, дуже важливі, - зазначила Ганна Онищенко.

Під час візиту керівник Укрдержреєстру провела співбесіду з актуальних питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, що відбувся за участю представників агропромислових підприємств та начальників реєстраційних служб територіальних органів юстиції у Дніпропетровській області, у якій взяв участь і начальник Реєстраційної служби Томаківського районного управління юстиції Валерій Павленко.

У ході круглого столу, який проходив у формі діалогу, були обговорені актуальні питання державної реєстрації оренди земель сільгосп призначення, реєстрації прав на нерухоме майно, яке знаходиться на території АРК Крим, питання співробітництва Держкомзему з реєстраційними службами. Також Ганна Онищенко розповіла коротко, які ініціативи заплановано впровадити найближчим часом Укрдержреєстром для вдосконалення роботи реєстраційних служб.

Керівник Служби закликала присутніх звертатись до Укрдержреєстру у випадках виявлення вчинення корупційних діянь державними реєстраторами, а також за наявності необґрунтованих відмов чи умисного порушення строків здійснення реєстраційних дій, з метою оперативного реагування на дані порушення.

Додатково Ганною Онищенко була проведена робоча нарада з начальниками реєстраційних служб територіальних органів юстиції Дніпропетровської області.

«Дуже важливо ознайомити представників реєстраційних служб областей з тими напрацюваннями, які розробляються Державною реєстраційною службою. Зокрема, серед останніх – наказ Мін’юсту, який запровадив так званий принцип екстериторіальності, який дозволяє реєструвати договори оренди земель сільгосп призначення не лише в тих районах, де вони безпосередньо розміщені, але і в інших районах, визначених керівником реєстраційної служби області. Це значно полегшить роботу аграріїв».

«Що мене вперше вразило під час знайомства з роботою реєстраційних служб Дніпропетровська, це те, що в них відсутні черги. Питання черг – одне з найважливіших для громадян, тому якщо у Дніпропетровську вони поступово зникли, то це той досвід, який хотілося б запозичити, адже в Києві ми ще на етапі боротьби з цією проблемою», - зазначила під час інтерв’ю із засобами масової інформації керівник Укрдержреєстру.
 


Рекомендувати:
Переглядів: 122 |  Теги:
Історія Томаківського району

Пошук

Календар
«  Червень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Корисні посилання
  • Юридичний портал
  • Міністерство юстиції України

  • Переліки громадських формувань
  • Перелік політичних партій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік політичних партій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік громадських організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік благодійних організацій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік профспілкових організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Єдиний реєстр громадських формувань

  • Викривач корупції © 2015 - 2018 Безкоштовний хостинг uCoz