Середа, 18.10.2017, 06:39
Головна | RSS
Викривач корупції
Зупинимо корупцію разом (соціальна реклама)Новини Юридичного порталу
Меню сайту

Статистика

Ні корупції (соціальна реклама)!

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

Інформація про стан розгляду поданої органу державної реєстрації прав, нотаріусу заяви (запиту)

Пошук відомостей в ЄДР

Головна » Архів матеріалів

 

Історичний розвиток нашої цивілізації на всіх етапах свого становлення постійно перетинался з одними і тими ж питаннями, які надалі були окреслені і узагальнені в цілісне поняття - права людини. Це сталося з абсолютно природних міркувань, так як всілякі утиски одних людей іншими завжди викликали відповідну і таку ж типову ситуацію, коли розклад сил по тим чи іншим причинам змінювався, а суспільство все ж прагнуло до деякої стабільності. У пору згадати знамениті слова з біблійного Писання: «Що посіє людина, те й пожне».

У сучасному світі права людини стали кваліфікуватися за цілою низкою напрямів. Це особисті права, які пере ... Читати далі »

Просмотров: 42 | Дата: 10.12.2016

Міжнародний день боротьби з корупцією відзначається щорічно з ініціативи ООН 9 грудня. Цього дня в 2003 році в мексиканському місті Меріда на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції, прийнята Генеральною асамблеєю 1 листопада 2003 року.

Документ зобов’язує держави, які підписали його, оголосити карним злочином хабарі, розкрадання бюджетних коштів і відмивання корупційних доходів. Відповідно до одного з положень конвенції, необхідно повертати кошти до тієї країни, звідки вони надійшли в результаті корупції. Конвенція - перший документ такого роду. Він особливо важливий для країн, де корумпованість всіх структур завдає шкоди національн ... Читати далі »

Просмотров: 45 | Дата: 09.12.2016

5 грудня 2016 року Томаківською селищною радою, було ліквідовано незаконні перешкоди (вуличні квіткові вазони) для обмеження руху автомобільного транспорту в центрі смт. Томаківка Томаківського району Дніпропетровської області по вулиці Лесі Українки між адмінбудівлею Томаківської селищної ради та меморіалом загиблим воїнам, та по вулиці Амбулаторній в зоні розташування дитячого ігрового майданчика.

Вищезгадані перешкоди, було встановлено відповідно до рішення сесії Томаківської селищної ради №239-11/VII від 26.07.2016. Відповідальним за організацію та координацію заходів з встановлення перешкод, згідно рішення сесії, призначено заступника селищного голови Євтушенко Є.В., який не орг ... Читати далі »

Просмотров: 216 | Дата: 09.12.2016

26 листопада 2016 року дорожні активісти Томаківщини звернулися до Дніпропетровської обласної державної адміністрації з проханням вжити термінових заходів щодо ліквідації пошкодження дорожнього покриття на мосту, який проходить через річку Томаківка по вулиці Правобережна (при в`їзді в селище Мирове Томаківського району Дніпропетровської області з напрямку сполучення Запоріжжя-Нікополь). Дане пошкодження дорожнього покриття ставило під загрозу безпеку всіх учасників дорожнього руху.

 

Вже 02 грудня 2016 року працівниками філії "Томаківський райавтодор" були проведені ремонтні роботи по частковій ліквідації пошкодженого асфаль ... Читати далі »

Просмотров: 84 | Дата: 09.12.2016

2 грудня 2016 року о 16.00 годині в Томаківському районному будинку культури відбудеться зустріч виборців з депутатом Верховної Ради України Кужель Олександрою Володимирівною.

Томаківська районна організація ВО "Батьківщини" запрошує мешканців Томаківського району на зустріч з народним депутатом.

Просмотров: 51 | Дата: 01.12.2016

"Томаківське бюро правової допомоги Нікопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги не є юридичною особою, а є структурним підрозділом Нікопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а тому вказане бюро не є розпорядником інформації в розумінні ст.13 закону України «Про доступ до публічної інформації».

Таким чином, при надані Вам відповіді на Ваш запит Томаківським бюро правової допомоги Нікопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги вимоги Закону порушені не були.

... Читати далі »

Просмотров: 143 | Дата: 17.11.2016

Для забезпечення однакового застосування адміністративними судами положень законодавства про доступ до публічної інформації постановою Пленуму Вищого адміністративного суду України від 29.09.2016 №10 "Про практику застосування адміністративними судами законодавства про доступ до публічної інформації" постановлено дати судам роз'яснення з визначення поняття "публічна інформація"; розпорядників публічної інформації; відносин, на які не поширюється Закон; співвідношення норм Закону та інших законів, зокрема, процесуальних; інформації з обмеженим доступом; порядку обмеження доступу до інформації - застосування "трискладового тесту"; інформації, яка не підлягає обмеженню в доступі; відповідної практики Європейського суду з прав людини ... Читати далі »

Просмотров: 85 | Дата: 11.11.2016

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2016 року №803-р "Деякі питання запобігання корупції в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади" (далі - Постанова) затверджено розроблені в рамках Урядово-громадської ініціативи "Разом проти корупції" Заходи щодо запобігання корупції в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади (далі - заходи).

Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади доручено забезпечити: участь громадськості в процесі аналізу, планування та здійснення заходів; оприлюднення в тижневий строк на офіційних веб-сайтах планів з ... Читати далі »

Просмотров: 62 | Дата: 10.11.2016

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 46 47 »
Історія Томаківського району

Пошук

Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Корисні посилання
  • Юридичний портал
  • Міністерство юстиції України

  • Переліки громадських формувань
  • Перелік політичних партій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік політичних партій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік громадських організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Перелік благодійних організацій зареєстрованих Томаківським РУЮ
  • Перелік профспілкових організацій легалізованих Томаківським РУЮ
  • Єдиний реєстр громадських формувань

  • Викривач корупції © 2015 - 2017 Безкоштовний хостинг uCoz